Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Mortem et Tabe

+11
Lucas Sprouse
Laurie Cathcart
Frances Blackwood
Shirley Collins
Liam Peck
Josh Kaltmann
Kirsten Fairclough
Marilyn Langdon
Shira Abshire
Mikael Hitchcock
Gabriel Smith
15 posters

Strona 2 z 2 Previous  1, 2

Go down

Mortem et Tabe - Page 2 Empty Re: Mortem et Tabe

Pisanie by Aileen Marshwall Czw 22 Lis - 15:50

Być może, kiedyś nawet Robert proponował jakieś stanowisko ojcu Aileen, ale później musiał jednak zrezygnować, bo tamten zmarł. Stąd może po prostu być mu też znane jej nazwisko, ale zakładając że Aileen miałaby się jakoś bardziej pojawić w życiu Smitha, no to można by zacząć od jakiejś zwykłej sytuacji - nie wiem przypadkowego spotkania sam na sam w jakiejś sali, wpadnięcie na siebie w zakazanym lesie, cokolwiek co zmusiłoby ich do rozmowy, która by ich jakoś zbliżyła, a że Gabriel jednak nie obnosi się tak z Shirą, to Aileen może się tak czy inaczej nim zainteresować, ale zobaczymy co gra pokaże!
Aileen Marshwall
Aileen Marshwall
Uczeń

Liczba postów : 37
Czystość krwi : Czysta
Skąd : Aberdeen, Szkocja

Powrót do góry Go down

Mortem et Tabe - Page 2 Empty Re: Mortem et Tabe

Pisanie by Laurie Cathcart Pon 26 Lis - 18:43

Teraz zauważyłam Twoją odpowiedź... (; Pewnie, możemy tak spróbować.
Laurie Cathcart
Laurie Cathcart
Uczeń

Liczba postów : 66
Czystość krwi : czysta
Skąd : Scarfskerry, Szkocja

Powrót do góry Go down

Mortem et Tabe - Page 2 Empty Re: Mortem et Tabe

Pisanie by Olivia Cassidy Lawrence Czw 6 Gru - 21:35

Jakbyś zareagował na dorzucenie do (i tak licznego) grona znajomych pewnej czystokrwistej Krukonki?
Niestety chwilowo nie mam konkretnego pomysłu na grę, ale skoro masz już tylu wrogów to może przydałby Ci się pozytyw? Albo przynajmniej neutral (biorąc pod uwagę charakter Olivii). Oczywiście wiem, że jesteś rozchwytywany i możesz nie mieć w najbliższej przyszłości czasu na Ice, ale może coś by się dało wymyślić...
W razie czego, postaram się pomyśleć nad relacją. Z góry przepraszam za dzisiejszy brak kreatywności. Na ogół jest jej więcej.
Nie napiszę czegoś w rodzaju "uprzejmie proszę o rozpatrzenie mojej prośby", ale mam nadzieję na odpowiedź ;-)
Olivia Cassidy Lawrence
Olivia Cassidy Lawrence
Uczeń

Liczba postów : 53
Czystość krwi : Czysta
Skąd : Lancaster

Powrót do góry Go down

Mortem et Tabe - Page 2 Empty Re: Mortem et Tabe

Pisanie by Gabriel Smith Sob 8 Gru - 3:12

Trochę musiałaś poczekać, bo ostatnio średnio miewam czas na forum ALE się doczekałaś Ice ;).

Oczywiście - bardzo się cieszę, że wreszcie nie jest to relacja typu "czysta nienawiść"... cholera - to bywa męczące, naprawdę męczące. Jeśli chcesz, to możesz nawet gdzieś zacząć, tylko warto ustalić, czy my się już znamy dobrze, słabo, skąd, jak i jaki mamy na tą chwilę do siebie stosunek. Więcej ustalać nie chcę - jeśli masz jakieś plany, to nawet nie musisz mi ich zdradzać - będzie tym lepiej, bo zaskakująco (o - zaskocz mnie ;] ). Liczę, że wyjdzie nam coś ciekawego...
Gabriel Smith
Gabriel Smith
Uczeń

Liczba postów : 623
Czystość krwi : czysta
Skąd : Romsey, Hampshire

Powrót do góry Go down

Mortem et Tabe - Page 2 Empty Re: Mortem et Tabe

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Strona 2 z 2 Previous  1, 2

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach