Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Mortem et Tabe

+11
Lucas Sprouse
Laurie Cathcart
Frances Blackwood
Shirley Collins
Liam Peck
Josh Kaltmann
Kirsten Fairclough
Marilyn Langdon
Shira Abshire
Mikael Hitchcock
Gabriel Smith
15 posters

Strona 1 z 2 1, 2  Next

Go down

Mortem et Tabe Empty Mortem et Tabe

Pisanie by Gabriel Smith Sro 13 Cze - 17:27

"Archangel, Dark Angel
Lend me thy light
Through Death's veil
'Til we have Heaven in sight!"

Mortem et Tabe... Śmierć i rozkład. Każdy kij ma dwa końce, jednym są narodziny drugim... śmierć. Niekiedy walczymy pośród cieni z wrogami, których nie ma, z zagrożeniem które nie istnieje Gabriel pogrążony jest najczęściej w myślach. Myślach o czynach których chce dokonać, a których nie dokonał. Nie chce pozostawać szablonowy, ale zawsze zachowuje powagę. Z tego powodu ciężko znaleźć mu kogoś, kto podzielałby jego pasje. Znajomości które chciałby zawrzeć powinny być maksymalnie nietypowe. Takich ludzi ceni najbardziej. Bardziej zamkniętych niż otwartych, ale jednocześnie pewnych siebie i stanowczych. Nietypowe charaktery go przyciągają, bo lubi postaci charyzmatyczne i poważne. Jednocześnie uwielbia być otaczany przez grono wielbicieli i wielbicielek oczywiście... Pławić się w swoim egoizmie, stojąc ponad tłumem, który ma za nic. Bywa cholernie zmienny, więc ludzie muszą być wobec niego cierpliwi. Walczy często sam ze sobą i bywa tak, że jednego dnia podaje komuś rękę, a innego nie chce widzieć tej samej osoby.

Bardzo interesowałoby go poznanie osoby o podobnych poglądach, chciałby działać aktywnie na rzecz Czarnego Pana, ale brakuje mu popleczników, sojuszników, ludzi, którzy stanęliby z nim ramię w ramie i poszli nawet w ogień, jednego organizmu w kilku ciałach, grupy, która rozumie się doskonale - bez słów wręcz, a jednocześnie bezlitośnie wypełnia przeznaczenie wszystkich tych, którzy staną komukolwiek z nich na drodze.

Smith lubi dominować nad ludźmi, uzależniać ich w pewnym stopniu od siebie, wykorzystywać ich, więc osoby słabe, łatwowierne, delikatne, wrażliwe również są mile widziane, szczególnie płeć piękna.

Przydałoby się jednak trochę facetów w relacjach... wiem, że ich niewielu tu jest, ale chciałbym, żeby Gabriel miał też kumpli. Faceci mile widziani. (Kobiet naprawdę zna już dużo...)

Czekam na waszą kreatywność...

1. Lily Grey - Dziwne, dziwnego początki. Wymagała od niego zbyt wiele i sama dawała mu zbyt wiele. Odrzucił ją, bo taki już jest. Ostateczna próba za nimi. Gabriel jak zwykle pozostawił smutek i bolesne wspomnienia.

2. Mikael Hitchcock - Piekło dopiero się zaczyna. Nienawiść może osiągnąć niewyobrażalne poziomy, szczególnie gdy przeciwnik nie jest godzien tej nienawiści, a tak właśnie jest z Mikaelem. Miesza zbyt dużo i zbyt dużo komplikuje, żeby istnieć. Powinien... umrzeć.

3. Cassandra Hayes - Płomień, konstrukcja, która dopiero powstaje. Budują ją na zaufaniu i bolesnych wyznaniach. Na kroplach łez spadających na wciąż otwarte rany. Ból trzeba przetrwać, rany zasklepić ogniem i tylko najsilniejsi zniosą więcej. Czas przecież pokaże ile jest w stanie znieść dziewczyna...

4. Elle Attwood - Powierniczka sekretów, żywy pamiętnik. Jeśli jednak kiedykolwiek zbyt bardzo się otworzy, spróbuje uchylić komuś choć rąbka jego tajemnicy... Gabriel wszystkimi środkami postara się ją zniszczyć. Zagrożenie jest, z każdym kolejnym wypowiedzianym słowem, coraz większe.

5. Marilyn Langdon - Może nie jego największy wróg... Jednak uwielbiał patrzeć jak cierpi, zadawać jej ból słowami, oraz fizyczny. Jego nienawiść podsycona jest przez arogancję dziewczyny i jej nieczystą krew.

6. Shira Abshire - Przypadkowe spotkania, które generują sprzeczne uczucia. Z jednej strony niechęć, z drugiej - coraz głębsza fascynacja i szacunek. Poza tym... pożądanie czasem jest silniejsze od rozsądku tych dwojga, a zupełnie chore pomysły na spędzanie czasu pogłębiają tylko odmienność i wyjątkowość tej relacji.

7. Josh Kaltmann - Kolejna osoba, która próbuje wpieprzać się w jego prywatne sprawy. Gabriel sam nie rozumie o co chłopakowi chodzi. Tu nie ma pozorów, ale czysta chęć zemsty - Josh uważa, że on krzywdzi jego przyjaciół, a Gabriel nie ma zamiaru wyprowadzać tak wielkiego kretyna z błędu... najwyżej będzie musiał pokazać mu, że lepiej nie wchodzić Gabrielowi w drogę.

8. Hannah Parker - Czasem liczy się tylko dobra zabawa, zastrzyk adrenaliny, uderzenie, kopnięcie, szaleństwo, szaleństwo bez granic! Wariatka... może z nią szaleć bez żalu i bez kaca moralnego.

9 Lottie O'Donnell - Członkini drużyny. Nie ma z nią kontaktu, nawet nie bardzo go szuka, gdyż wie,że to do niczego nie prowadzi. Nie fascynuje go, stara się o niej nie myśleć, a już na pewno na nią nie patrzyć, gdyż krew wili - plugawego stworzenia humanoidalnego... napawa go obrzydzeniem fakt, że ten czar na niego działa. Z drugiej strony nie ma nic do Lottie... no chyba że nieobecności na treningach.

10. Holly Fitzgerald - Ludzie silni są mu potrzebni. Potrzebuje silnych, niezależnych sojuszników. Holly niejednokrotnie zaimponowała mu nieugiętą postawą i charyzmą. Widzi jej potencjał i szuka drogi do tego, by przekonać ją do swojej sprawy. Bałby się jednak kiedykolwiek jej zaufać...


Ostatnio zmieniony przez Gabriel Smith dnia Nie 19 Sie - 18:50, w całości zmieniany 13 razy
Gabriel Smith
Gabriel Smith
Uczeń

Liczba postów : 623
Czystość krwi : czysta
Skąd : Romsey, Hampshire

Powrót do góry Go down

Mortem et Tabe Empty Re: Mortem et Tabe

Pisanie by Gabriel Smith Nie 17 Cze - 0:08

Nowe możliwości:
Gabriel lubi też osoby o silnych charakterach, jeśli ktoś ma jakieś pomysły na znajomość, piszcie - dla każdego coś się znajdzie, jeśli będzie dość interesujący. Generalnie wolałbym, żeby w trakcie sesji wyszło co i jak... Tzn. nie muszę wiedzieć nawet czy pozytywnie czy negatywnie, ale liczę, że ktoś się zgłosi do wspólnej gry, jeśli ma jakiś pomysł odnośnie Gabriela. Liczę też na męską część postaci, bo Gabriel nie może być otoczony przecież przez same kobiety

Dodatkowo: Smith lubi dominować nad ludźmi, uzależniać ich w pewnym stopniu od siebie, wykorzystywać ich, więc osoby słabe, łatwowierne, delikatne, wrażliwe również są mile widziane, szczególnie płeć piękna.
Gabriel Smith
Gabriel Smith
Uczeń

Liczba postów : 623
Czystość krwi : czysta
Skąd : Romsey, Hampshire

Powrót do góry Go down

Mortem et Tabe Empty Re: Mortem et Tabe

Pisanie by Mikael Hitchcock Nie 17 Cze - 0:41

Powiem tak. Wrogowie, na pewno. Mik ma mugolską krew, to po pierwsze, a drugi powód dostaniesz w grze.


Ostatnio zmieniony przez Mikael Hitchcock dnia Pon 18 Cze - 2:11, w całości zmieniany 2 razy
Mikael Hitchcock
Mikael Hitchcock
Uczeń

Liczba postów : 64
Czystość krwi : mugolska
Skąd : Manchester, Wielka Brytania

Powrót do góry Go down

Mortem et Tabe Empty Re: Mortem et Tabe

Pisanie by Gabriel Smith Nie 17 Cze - 0:47

Dodam z pewnością, ciekaw jestem rozwoju sytuacji :).
Gabriel Smith
Gabriel Smith
Uczeń

Liczba postów : 623
Czystość krwi : czysta
Skąd : Romsey, Hampshire

Powrót do góry Go down

Mortem et Tabe Empty Re: Mortem et Tabe

Pisanie by Shira Abshire Czw 21 Cze - 20:03

Poróbmy coś razem, coś dziwnego, szalonego, odmiennego...nie bójmy się przekroczenia granic.
Shira Abshire
Shira Abshire
Uczeń

Liczba postów : 160
Czystość krwi : Mugolska
Skąd : Dublin, Irlandia

Powrót do góry Go down

Mortem et Tabe Empty Re: Mortem et Tabe

Pisanie by Marilyn Langdon Sob 23 Cze - 22:43

Nie lubią się. Dziewczyna będzie go potępiać za to, co zrobił i co robi z przedstawicielkami płci pięknej. Nie lubi takich mężczyzn, którzy zmieniają dziewczęta jak rękawiczki. Jednak w tych kłótniach i dogryzaniu sobie nawzajem może znajdzie się miejsce na pojedyncze miłe słówko.
Marilyn Langdon
Marilyn Langdon
Roszpunka

Liczba postów : 306
Czystość krwi : Brudna w 75%
Skąd : Limerick, Irlandia

http://czekajowo.blogspot.com/

Powrót do góry Go down

Mortem et Tabe Empty Re: Mortem et Tabe

Pisanie by Kirsten Fairclough Wto 26 Cze - 14:12

Ojej, jaki Gabriel jest pocieszny.
Kirsten Fairclough
Kirsten Fairclough
Dorosły

Liczba postów : 41
Czystość krwi : czysta
Skąd : Bristol

Powrót do góry Go down

Mortem et Tabe Empty Re: Mortem et Tabe

Pisanie by Josh Kaltmann Sro 27 Cze - 11:12

Nie no, stary, zupełnie się nie dogadamy. Pomijając, że gryfon ma obsesje czystości krwi, to jeszcze, tak na marginesie, trochę ranisz moje przyjaciółki, coś czuje, że bez różdżki się nie obejdzie, ale jak chcesz pięściami też możemy rozmawiać.
Josh Kaltmann
Josh Kaltmann
Uczeń

Liczba postów : 88
Czystość krwi : Czysta
Skąd : Aberdeen

Powrót do góry Go down

Mortem et Tabe Empty Re: Mortem et Tabe

Pisanie by Gabriel Smith Sro 27 Cze - 18:20

Gabriel się nie bije. Na różdżki natomiast bardzo chętnie. ;] Accepted.
Gabriel Smith
Gabriel Smith
Uczeń

Liczba postów : 623
Czystość krwi : czysta
Skąd : Romsey, Hampshire

Powrót do góry Go down

Mortem et Tabe Empty Re: Mortem et Tabe

Pisanie by Liam Peck Sob 18 Sie - 12:27

No... Nasza dwójka dzieli razem dormitorium, wypada coś o sobie wiedzieć. Ale myślę, że nie będą za sobą przepadać. Chociaż Liam jest typem, który mógłby teoretycznie zainteresować jakoś Gabriela (w końcu jest nieco zbyt dumny, nieco za mocno stara się zawsze postawić na swoim), to jednak fakt, że popiera on Czarnego Pana, jest dla Liama zbyt oburzający. Jakieś spory na tym tle? Możliwe. Poza tym chełpliwość Gabriela jeśli chodzi o jego status społeczny i pogarda ludźmi, którzy go otaczają, raczej także odstrasza lojalnego i oddanego Pecka.
Co myślisz? Coś dopowiesz?
Liam Peck
Liam Peck
Uczeń

Liczba postów : 35
Czystość krwi : czysta
Skąd : Lerwick, Szetlandy

Powrót do góry Go down

Mortem et Tabe Empty Re: Mortem et Tabe

Pisanie by Gabriel Smith Nie 19 Sie - 18:38

Ja nie lubię za dużo ustalać Liam ;]. Zagrajmy gdzieś, wszystko wyjdzie w praniu. Przeczytałeś moją kartę, ja przeczytam Twoją, a w czasie gry wyjdzie co i jak. Chcesz zacząć? Możesz zacząć. Wyślij mi na PW link do posta.
Gabriel Smith
Gabriel Smith
Uczeń

Liczba postów : 623
Czystość krwi : czysta
Skąd : Romsey, Hampshire

Powrót do góry Go down

Mortem et Tabe Empty Re: Mortem et Tabe

Pisanie by Shirley Collins Sob 25 Sie - 12:15

Chodzimy do tej samej klasy. Gabriel według Shirley: beznadziejny sukinsyn, zakała Gryffindoru.
Shirley Collins
Shirley Collins
Uczeń

Liczba postów : 43
Czystość krwi : półkrwi
Skąd : Londyn

http://hogwart.soglam.net/t1929-shirley-collins

Powrót do góry Go down

Mortem et Tabe Empty Re: Mortem et Tabe

Pisanie by Frances Blackwood Sob 25 Sie - 12:20

Czas chyba zacząć znajomość w fabule Gabrielu
Frances Blackwood
Frances Blackwood
Uczeń

Liczba postów : 72
Czystość krwi : półkrwi
Skąd : hrabstwo Lincolnshire

Powrót do góry Go down

Mortem et Tabe Empty Re: Mortem et Tabe

Pisanie by Gabriel Smith Sob 25 Sie - 16:43

haha - mam wroga kolejnego - okej Shirley, ale w jaki sposób wyobrażasz sobie naszą współną grę? ;).

Frances - wyślę Ci PW,
Gabriel Smith
Gabriel Smith
Uczeń

Liczba postów : 623
Czystość krwi : czysta
Skąd : Romsey, Hampshire

Powrót do góry Go down

Mortem et Tabe Empty Re: Mortem et Tabe

Pisanie by Shirley Collins Sob 25 Sie - 16:45

Jestem otwarta na ludzi przeszkadzających mi w nieoczekiwanych momentach, możesz np. kiedyś na mnie wpaść i powkurzać, jak tam sobie wymyślisz :P. Raczej moralizatorskich rozmów "czemu jesteś takim draniem" nie przewiduję ;).
Shirley Collins
Shirley Collins
Uczeń

Liczba postów : 43
Czystość krwi : półkrwi
Skąd : Londyn

http://hogwart.soglam.net/t1929-shirley-collins

Powrót do góry Go down

Mortem et Tabe Empty Re: Mortem et Tabe

Pisanie by Gabriel Smith Sob 25 Sie - 17:24

OK Shirley, może być ;]. Natomiast podsunęłaś mi pomysł na przyszłość
Gabriel Smith
Gabriel Smith
Uczeń

Liczba postów : 623
Czystość krwi : czysta
Skąd : Romsey, Hampshire

Powrót do góry Go down

Mortem et Tabe Empty Re: Mortem et Tabe

Pisanie by Laurie Cathcart Nie 16 Wrz - 23:56

To może ja też swoją osobą jakiś podsunę? ; ) Widziałam już, że nie bardzo lubisz czegokolwiek ustalać i dodatkowo, że może Cię nie być na forum w najbliższym czasie, więc zgłaszam się na przyszłość, gdybyś jeszcze tu zaglądał. A zgłaszam się do gry - skoro tak wolisz, to bez ustalania zbytniego możemy po prostu coś rozegrać między postaciami. Myślę, że skoro oboje mają takie charaktery, jakie mają, nie będą to relacje przyjacielskie, ale wypada jakieś w ogóle mieć z największym arogantem w szkole... ; ) Tak więc zapraszam kiedyś tam, kiedy akurat będziesz miał ochotę.
Laurie Cathcart
Laurie Cathcart
Uczeń

Liczba postów : 66
Czystość krwi : czysta
Skąd : Scarfskerry, Szkocja

Powrót do góry Go down

Mortem et Tabe Empty Re: Mortem et Tabe

Pisanie by Lucas Sprouse Nie 21 Paź - 13:52

Ja bym tutaj widział również miejsce dla Lucasa, ale nie jako kumpla. Coś bardziej przeciwstawnego, zakrawającego o czystą, wzajemną nienawiść. Gabriel mógłby uczepić się statusu materialnego oraz nieczystego pochodzenia magicznego, a jego obecność musiałby znosić za każdym razem gdy najdzie go ochota na odwiedziny w Trzech Miotłach. Lucas niewiele potrzebuje, aby znienawidzić taką osobę.
Co Ty na to?
Lucas Sprouse
Lucas Sprouse
Dorosły

Liczba postów : 380
Czystość krwi : Półkrwi
Skąd : Solihull, hrabstwo West Midlands

Powrót do góry Go down

Mortem et Tabe Empty Re: Mortem et Tabe

Pisanie by Gabriel Smith Nie 28 Paź - 4:06

@Laurie
Jasne :). Szkoda, że mam samych wrogów, ale cóż ;].
Możemy zrobić tak, że skoro masz czystą krew, to nasze kłótnie nie będą aż tak zajadłe? Coś na zasadzie: ja Ciebie do pewnego stopnia szanuję, Ty mnie potępiasz za moje zachowanie, ale z drugiej strony trochę się lubimy. Potrafimy na siebie wjechać i jeździć do upadłego przy ludziach, może nawet obrzucać zaklęciami, ale czasami, kiedy spotkamy się sami w pokoju wspólnym, to uda nam się porozmawiać całkiem spokojnie, choć nie bez pewnego dystansu.

@Lucas
ehhh... znowu czysta wzajemna nienawiść? nie widzę przeszkód, żebyś mnie nienawidził, ale ja nienawiść zostawiam dla ludzi, którzy na nią zasługują, Lucasem mogę najwyżej gardzić. ;]
Gabriel Smith
Gabriel Smith
Uczeń

Liczba postów : 623
Czystość krwi : czysta
Skąd : Romsey, Hampshire

Powrót do góry Go down

Mortem et Tabe Empty Re: Mortem et Tabe

Pisanie by Lucas Sprouse Nie 28 Paź - 11:43

Ciekawe podejście, nie ma co Oczywiście, mnie pasuje. Świeży wróg zawsze się przyda.
Lucas Sprouse
Lucas Sprouse
Dorosły

Liczba postów : 380
Czystość krwi : Półkrwi
Skąd : Solihull, hrabstwo West Midlands

Powrót do góry Go down

Mortem et Tabe Empty Re: Mortem et Tabe

Pisanie by Dwayne Morison Pią 9 Lis - 22:59

Dobra, trzeba dorzucić do tego worka również Dwayne'a. Chłopak podziwia niektóre cechy Gabriela, jak to sam ładniej ująłeś w poście - jest przytłoczony siłą jego charakteru i charyzmą. Kapitan drużyny to bardzo prestiżowa pozycja w szkole, dlatego też chłopak mimo wszystko szanuje starszego "kolegę". Stara się mu nie wchodzić w drogę, ponieważ doskonale zdaje sobie sprawę z nieobliczalności Gabriela (jeśli można to tak nazwać). To taki mały szczekający szczeniak, który nie jest groźny ale bardzo denerwujący.
A jeśli masz dosyć osób z negatywnymi relacjami, pokusiłbym się o próbę przymilenia się do Gabriela i udowodnienia, że mimo mugolskiej krwi potrafi zrobić coś na prawdę dobrze - wpasowałoby się to akurat w zainteresowanie Dwayne'a zaklęciami i różnymi takimi. Dodatkowo, chłopak zaakceptowałby swoją niską pozycję i przytakiwałby, jeśli tylko te słowa padłyby z ust czystokrwistego czarodzieja.
Dwayne Morison
Dwayne Morison
Uczeń

Liczba postów : 79
Czystość krwi : Mugolska!
Skąd : Walia

Powrót do góry Go down

Mortem et Tabe Empty Re: Mortem et Tabe

Pisanie by Reinhard Hardworld Pią 9 Lis - 23:40

W prawdzie przeszkoda jest szkoła, ale można o czymś pomyśleć...jednak nasze relacje zależałyby od tych z twoim ojcem.
Reinhard Hardworld
Reinhard Hardworld
Auror

Liczba postów : 68
Czystość krwi : Czysta.
Skąd : Newcastle - Irlandia.

Powrót do góry Go down

Mortem et Tabe Empty Re: Mortem et Tabe

Pisanie by Gabriel Smith Wto 13 Lis - 1:24

Dwayne - podoba mi się coś pomiędzy pozytywem a negatywem. Piszesz tak, jakby Twoja postać była wpływowa :). Skoro tak - Gabriel początkowo będzie mu dokuczał, ale ostatecznie zrozumie naturę Morisona i będzie chciał ją wykorzystać. Będzie udawał jego kumpla, będzie napełniał go złymi nawykami i uczuciami, które sam posiada. Może Dwayne zacznie się zmieniać, ku zgrozie ludzi, którzy doceniali go takim, jaki jest? Może oni spróbują mu uświadomić, że jest tylko zabawką Smitha, a nie jego przyjacielem?

Reinhard - widzisz - mi się Twoja postać podoba, zaczynając od tego jak się nazywa, przez jej historię i osobowość, a kończąc na tym jak piszesz. Dlatego chętnie jakoś się z nią zwiążę, tym bardziej, że Gabriel zacznie się sporo udzielać w kręgach Śmierciożerców w najbliższym czasie - jak mówisz - zależnie od relacji Twojej postaci z ojcem Smitha można to wykorzystać :).
Gabriel Smith
Gabriel Smith
Uczeń

Liczba postów : 623
Czystość krwi : czysta
Skąd : Romsey, Hampshire

Powrót do góry Go down

Mortem et Tabe Empty Re: Mortem et Tabe

Pisanie by Aileen Marshwall Czw 22 Lis - 2:04

Może i dla Aileen znajdzie się tu miejsce?
Pochodzenie ma słuszne, ale mimo tego jej nazwisko nie koniecznie musi być znane kręgom Gabriela. Jest biedna, ba! Jest bardzo biedna, ale niegdyś miała sporą fortunę, która zniknęła wraz ze śmiercią ojca ( wielbiciela Czarnego Pana oczywiście) i której raczej tak szybko nie odzyska. Skoro już są w jednej klasie i spędzają nawet czas w jednym Pokoju Wspólnym, to może by urządzić im kiedyś nocne spotkanie w wieży, gdzie wreszcie Gabriel dowiedziałby się czegoś o koleżance z roku?
Aileen Marshwall
Aileen Marshwall
Uczeń

Liczba postów : 37
Czystość krwi : Czysta
Skąd : Aberdeen, Szkocja

Powrót do góry Go down

Mortem et Tabe Empty Re: Mortem et Tabe

Pisanie by Gabriel Smith Czw 22 Lis - 3:35

Mogłoby tak być. Może nawet Robert kojarzy dziewczynę, przez jej rodzinę, która niegdyś była mu znana?

Gabriel może odnaleźć w niej potencjalną sojuszniczkę - kolejną z resztą - jego ojciec zaś może również zasugerować mu bliższe kontakty, może nawet spróbować coś zaaranżować, kolejny z resztą raz? Nie jest zbyt zachwycony brakiem majątku, ale mogłaby chociaż ratować honor rodziny.

Nie wiem, jakby się Twoja postać odnajdowała w takiej roli, ale gdyby np. odnalazła w tym szansę, na odbicie się jej rodu od dna, to mogłaby próbować kokietować Smitha.

Nie wiem co z tego wszystkiego wyjdzie... Shira jest mu jednak w jakiś sposób bliska i ta granica pomiędzy "chcę", a "powinienem", albo raczej "chcę", a "chcę", bo Gabriel chciałby zająć miejsce ojca, stać się kimś ważnym, utrwalić swoją pozycję, więc jakikolwiek związek z kimś o czystej krwi i jakimś nazwisku - nawet pochodzącym z podupadłej rodziny - mogłoby podziałać na jego korzyść, ale z drugiej strony ciągnie go gdzieś w przeciwną stronę, do miejsc, których nie zna, do uczuć, których nie rozumie - chociaż nie darzy Shiry miłością, to jest mocno zaintrygowany tym uczuciem - po raz kolejny. Ciężko powiedzieć, co z tego może wyniknąć :).
Gabriel Smith
Gabriel Smith
Uczeń

Liczba postów : 623
Czystość krwi : czysta
Skąd : Romsey, Hampshire

Powrót do góry Go down

Mortem et Tabe Empty Re: Mortem et Tabe

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Strona 1 z 2 1, 2  Next

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach