Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Pilnie potrzebni lodołamacze

2 posters

Go down

Pilnie potrzebni lodołamacze Empty Pilnie potrzebni lodołamacze

Pisanie by Olivia Cassidy Lawrence Nie 4 Lis - 13:26

Mimo, że moja postać nie jest towarzyska postanowiłam, jako jej kreatorka trochę zatruć jej życie. Przerwać wewnętrzny spokój, a nawet stopić lód. "Ice" potrzebuje kogoś wytrwałego, kto nie złamie się za pierwszym odrzuceniem. I tu już zostawiam Wam, moi drodzy pole do popisu. To już od Was zależy, czy wasza postać zostałaby tytułowym "lodołamaczem", czy może chciałaby dotrzeć do mojej w bardziej łagodny sposób. Oswajać powoli czy wytrwale i konsekwentnie trzymać się planu dotarcia do Olivii? To już Wasz wybór. Jeżeli Wasze postacie szukają wyzwania, tym bardziej, ja serdecznie zapraszam (w przeciwieństwie do "Ice").
Jednak, jeżeli wybitnie denerwuje Was jej postawa, to czemu by tego nie wykorzystać? Szczerze mówiąc szukam osoby, która w czwartej klasie (2 lata temu) była taka kreatywna i nadała pannie Lawrence uroczę ksywkę "Ice".
Od razu mówię, nie mam konkretnych wymagań. Olivia ceni sobie niezależność, co sprawia, że innym również nie chce zabierać ich przestrzeni osobistej. Decyzje należą tylko i wyłącznie do Was, a jeżeli choć troszkę zainteresowała Was moja postać to razem twórzmy tą historię. Zapraszam. ;-)
Olivia Cassidy Lawrence
Olivia Cassidy Lawrence
Uczeń

Liczba postów : 53
Czystość krwi : Czysta
Skąd : Lancaster

Powrót do góry Go down

Pilnie potrzebni lodołamacze Empty Re: Pilnie potrzebni lodołamacze

Pisanie by Shira Abshire Wto 11 Gru - 20:51

Shira?
Shira Abshire
Shira Abshire
Uczeń

Liczba postów : 160
Czystość krwi : Mugolska
Skąd : Dublin, Irlandia

Powrót do góry Go down

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach