Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Czas na Norę

3 posters

Go down

Czas na Norę Empty Czas na Norę

Pisanie by Nora Heath Sob 25 Sie - 22:42

Poszukuję:
Najlepszego Przyjaciela
Którego kochać będzie jak brata.
--
Ukochanego
Dzięki któremu Nora otworzy się bardziej na świat.
--

Przyjaciół
Bo czym jest świat bez przyjaciół?
--
Wrogów
Są przecież i tacy, których nie lubimy...
--
Ofiary
...Która będzie obrywać za zły dzień Nory...
Damaris Canswell

{KP}

Drobne uwagi:
> Najlepszy przyjaciel Nory ma być płci męskiej, pochodzić z rodziny czarodziejów (niekoniecznie musi być czystej krwi). Powinien być rok starszy od dziewczyny. Nie może być biedny! ("...kiedy dostała list z Hogwartu, doskonale wiedziała, o co chodzi. Jej najlepszy przyjaciel, który uczęszczał z nią do szkoły był z rodziny czarodziei, o czym Nora doskonale wiedziała, więc po otrzymaniu wiadomości natychmiast zwróciła się do niego o pomoc. Czarownica bardzo dużo czasu spędzała u niego w domu, a jego rodzice znając sytuację w rodzinie Nory traktowali ją jak własną córkę, tak więc bez wahania opłacili wszystkie potrzebne do szkoły rzeczy.")
> Co do Przyjaciół Nory: "Nora jest niezłą aktorką i manipulantką, otacza się głównie ludźmi, którzy przynoszą jej korzyści." (KP)
> Ofiara, wiadomo będzie osobą, na której dziewczyna będzie się wyżywać, jak będzie mieć gorszy dzień, czyli bardzo często.


Ostatnio zmieniony przez Nora Heath dnia Sob 25 Sie - 23:16, w całości zmieniany 1 raz
Nora Heath
Nora Heath
Uczeń

Liczba postów : 41
Czystość krwi : mugolska
Skąd : Londyn

Powrót do góry Go down

Czas na Norę Empty Re: Czas na Norę

Pisanie by Damaris Canswell Sob 25 Sie - 22:53

Propozycję mam taką: generalnie dziewczęta za sobą przepadać nie będą, nawet bardzo. Raz, że Damaris może być osobą, na której Nora będzie się wyżywała, bo jest naprawdę łatwym celem (tu odesłać mogę do mojej karty postaci); dwa, że Canswell może bardzo, ale to bardzo przeszkadzać postępowanie Nory (jeśli ogółowi braci szkolnej wiadome jest, że Heath się okalecza). Wszak Damaris poniekąd ma gorzej od Puchonki, a nie ucieka się do takich głupich postępków, więc i z jej strony pogarda i wrogość będą całkiem otwarte, choć nie tak... widowiskowe. Co Ty na to?
Damaris Canswell
Damaris Canswell
Uczeń

Liczba postów : 63
Czystość krwi : półkrwi
Skąd : Cardiff

Powrót do góry Go down

Czas na Norę Empty Re: Czas na Norę

Pisanie by Nora Heath Sob 25 Sie - 23:05

Czyli chcesz, żebym Cię dopisała do wrogów, z ewentualnym lekkim wskazaniem na ofiarę?
I... Otwarte, nie widowiskowe, masz na myśli, że dziewczyny nie będą za sobą przepadać, ale nie będą tego tak pokazywać, żeby zaraz cała szkoła o tym wiedziała?
Nora Heath
Nora Heath
Uczeń

Liczba postów : 41
Czystość krwi : mugolska
Skąd : Londyn

Powrót do góry Go down

Czas na Norę Empty Re: Czas na Norę

Pisanie by Damaris Canswell Sob 25 Sie - 23:09

Ja bym i tu, i tu ją wpisała. ;> I nie, nie, nie. Niewidowiskowo będzie tylko ze strony Damaris, bo ona nie jest typem osoby, która demonstracyjnie okazuje wszystkim swoją niechęć. Nora może sobie niczego nie żałować.
Damaris Canswell
Damaris Canswell
Uczeń

Liczba postów : 63
Czystość krwi : półkrwi
Skąd : Cardiff

Powrót do góry Go down

Czas na Norę Empty Re: Czas na Norę

Pisanie by Gabriel Smith Nie 26 Sie - 19:04

haha - mnie nie szukasz ; )
Gabriel Smith
Gabriel Smith
Uczeń

Liczba postów : 623
Czystość krwi : czysta
Skąd : Romsey, Hampshire

Powrót do góry Go down

Czas na Norę Empty Re: Czas na Norę

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach