Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

alpha_bet_a

+8
Lily Grey
Shira Abshire
Sarah Whitness
Kurt Lyson
Quinn Hayworth
Harleen Styles
Lillee Nilsen
Tony Rutherford
12 posters

Strona 1 z 2 1, 2  Next

Go down

alpha_bet_a Empty alpha_bet_a

Pisanie by Tony Rutherford Nie 8 Sty - 22:57

Pójdźże, kiń tę chmurność w głąb flaszy! Dość gróźb fuzją, klnę, pych i małżeństw! Mężny bądź, chroń pułk twój i sześć flag. Jeż wlókł gęś. Uf! Bądź choć przy nim, stań! Dość błazeństw, żrą mój pęk luźnych fig. Myślę: Fruń z płacht gąsko, jedź wbić nóż. Bądź waść gej, chroń kumpli! Złóż syf, tnę! Sklną chów żab? Jim, puść dłoń! Zgryź fetę! Mnich zwlókł żerdź. Puść tą boję! Gań syf! Znajdź pchły, wróżko! Film "Teść" gębą suń! Tknę łój, wapń. Dość! Uf! Gryź chleb, miąższ! Puść mą dłoń! Gnij schab, frytkę! Zwóź żel!

ALPHA ORAZ BETA

Pierwej to dla Tony'ego zabawa, niż czar słów, jednak szkody żadnej to nie robi. Rzadko kiedy kolor nicka może powiedzieć wiele o osobie, miast karty postaci sugerowałbym lekturę postów, więcej one świadczą o charakterze, niż puste określenia.
Wszelkim niesprecyzowanym propozycjom oraz zwykłym znajomym podziękuję, nie potrzeba poszukiwań do kojarzenia kogoś z korytarza.

raz
Kilku kumów, z którymi nie muszą dzielić ich wspólne poglądy, nie przeszkadza to jednak w oddawaniu się zgubnym czynnościom. Raczej szerokiego grona osób, których nie musi do końca znać, stopień zażyłości pozostawiam jednak Waszej decyzji. Płeć męska, zdecydowanie.
Kurt

dwa
Dziewczęcia, raczej w tym samym wieku, nieznanego, a fascynującego. Kogoś całkowicie przeciętnego, kto ze względów całkowicie niepojętnych - nawet samemu Tony'emu - interesowałby go w stopniu nadzwyczajnym. Coś nie do końca określonego, na pewno niezaczętego, ich relacji winno nie być właściwie. Dziewczę bez szerokiego grona przyjaciół, raczej zamkniętego niż otwartego, przeciętność fizyczna mile widziana.

trzy
Wielbicielki języka francuskiego, a co za tym idzie, osoby chętnej do pogłębiania jego znajomości. Tony biegle posługuje się tym językiem, tak więc gotów byłby pomóc - zapewne nie bezinteresownie.

cztery
Współ-słuchaczki muzyki w ciszy. Gusta ma raczej standardowe, oscylują jednak w granicach mugolskiego rocka, dziś kawałki te winniśmy nazywać klasyką. Tak jak on, zapalonej wielbicielki poezji wszelakiej. Mało słów, wiele emocji.

pięć
Waszych pomysłów.
Lillee


Ostatnio zmieniony przez Tony Rutherford dnia Czw 12 Sty - 20:54, w całości zmieniany 2 razy
Tony Rutherford
Tony Rutherford
Uczeń

Liczba postów : 68
Czystość krwi : półkrwi
Skąd : Londyn

Powrót do góry Go down

alpha_bet_a Empty Re: alpha_bet_a

Pisanie by Lillee Nilsen Nie 8 Sty - 23:09

W sumie pewna nie jestem, czy Lillee nada się do którejś z określonych kategorii, ale jakąś znajomość bym chciała. Na pewno powinni się znać, przynajmniej z widzenia, bo jeden rok i siłą rzeczy przez pięć lat chodzili na kilka przedmiotów razem (; zastanawiałam się nad tym francuskim, ale chyba na przeszkodzie stoi to, że zarówno ja, jak i Lillee ograniczamy się do j'taime.
Do podpunktu z muzyką się raczej nie nadaje, a czy jest specjalnie interesująca - no nie mnie oceniać. Podoba mi się kontrastowość ich charakterów i stwierdziłam, że rozmowy mogłyby być nawet interesujące, co co prawda prowadzi nas do tych "zwykłych znajomych", których się tak wypierasz, ale mimo wszystko chciałabym zobaczyć, w którą to stronę by mogło pójść ;>

Lillee Nilsen
Uczeń

Liczba postów : 92
Czystość krwi : czysta
Skąd : Edynburg, Szkocja

Powrót do góry Go down

alpha_bet_a Empty Re: alpha_bet_a

Pisanie by Tony Rutherford Nie 8 Sty - 23:20

Właściwie zafascynowanie francuskim może ograniczać się do wyznania miłości (Tony pewnie nie będzie się wcale na nie obrażał), prędzej chodziło o spędzanie czasu na nauce, jeśli jednak jest Ci to nie w smak, mogą mijać się na korytarzach, wymieniać notatkami i być dla siebie nikim specjalnym - a w wolnym czasie możemy sprawdzić, jak potoczy się to w grze.
Tony Rutherford
Tony Rutherford
Uczeń

Liczba postów : 68
Czystość krwi : półkrwi
Skąd : Londyn

Powrót do góry Go down

alpha_bet_a Empty Re: alpha_bet_a

Pisanie by Lillee Nilsen Nie 8 Sty - 23:26

Właśnie żeby Lil usiadła i zaczęła się uczyć musiałaby zapałać do niego nie lada afektem, no chyba, że wymyśliłby jej jakieś gry i zabawy ruchowe ;D
Tj jestem zdania, że na tym momencie się znają, a później faktycznie zagramy i po prostu sprecyzujemy co to jest. Bo zawsze istnieje prawdopodobieństwo, że się znienawidzą albo coś, czego w sumie za bardzo nie widzę, ale kto wie ^^

Lillee Nilsen
Uczeń

Liczba postów : 92
Czystość krwi : czysta
Skąd : Edynburg, Szkocja

Powrót do góry Go down

alpha_bet_a Empty Re: alpha_bet_a

Pisanie by Harleen Styles Pon 9 Sty - 0:12

Wzajemne odkrywanie się, choć brzmi górnolotnie, mogłoby zadziałać. Z wiadomych przyczyn nie będzie tu jednak całkowicie bliskich relacji, zależy mi na pewnej komplikacji i niejako braku definicji. Coś nie do końca zaczętego, lecz nie chylącego się ku końcowi, chwilami będącego w stanie latencji, przedstawiającego serię epizodów, z których nawet oni nie będą mogli skleić całości.

Trudno całkowicie wpasować się w wyznaczniki przy punktach, nie zawieranie żadnej relacji byłoby jednak poważnym błędem. Dlatego zdaję się na ciebie i czekam na propozycję z twojej strony.
Harleen Styles
Harleen Styles
Uczeń

Liczba postów : 17
Skąd : Dover

Powrót do góry Go down

alpha_bet_a Empty Re: alpha_bet_a

Pisanie by Quinn Hayworth Pon 9 Sty - 1:14

Dwa?
Quinn Hayworth
Quinn Hayworth
Uczeń

Liczba postów : 48
Czystość krwi : czysta
Skąd : Bakewell, Derbyshire

http://niedorzeczna.tumblr.com/

Powrót do góry Go down

alpha_bet_a Empty Re: alpha_bet_a

Pisanie by Tony Rutherford Wto 10 Sty - 1:42

Harleen,
nie do końca wiem czego oczekujesz, kiedy piszesz o nieokreśleniu relacji - jasne, mogą się znać, ba, znają się na pewno, ale konkretnych spraw nie widzę tu do końca. epizody z czego właściwie się składające?

Quinn,
Dziewczęcia, raczej w tym samym wieku, nieznanego, a fascynującego.
Poza tym, w profilu wpisane masz szpiegowanie, co raczej oznacza jakąś koegzystencję ze społeczeństwem, co chciałem w punkcie numer dwa wykluczyć. Obecność, owszem. Współpraca - niekoniecznie.
Tony Rutherford
Tony Rutherford
Uczeń

Liczba postów : 68
Czystość krwi : półkrwi
Skąd : Londyn

Powrót do góry Go down

alpha_bet_a Empty Re: alpha_bet_a

Pisanie by Quinn Hayworth Wto 10 Sty - 2:46

Raczej w tym samym wieku jest pojęciem dość szerokim i mogącym podlegać różnym interpretacjom. Dzielących ich kilka miesięcy nie jest ogromem czasu, jednakże wszystko zależy od perspektywy. Jeśli z twojego punktu widzenia stanowi to przepaść, może doprecyzuj, że poszukujesz dziewczęcia w tej samej klasie, a nie wieku?
Profil nie jest dobrym źródłem informacji, lektury karty i postów nie zastąpi. Obawiam się niestety, że w tym momencie nie masz racji, gdyż Quinn w żadnym wypadku nie koegzystuje ze społeczeństwem, a wręcz przeciwnie - jest przez nie odrzucania i niezrozumiana. Szpiegowanie jest częścią jej pasji i sposobem zarobkowania na boku, bo pomaga innym dla pieniędzy, nie z dobroci serca.
Rozumiem, nie chcesz, trudno. Pomyślę nad czymś innym i jeśli wpadnę na coś oryginalnego, zgłoszę się. Ale to raczej dopiero po sesji.
Quinn Hayworth
Quinn Hayworth
Uczeń

Liczba postów : 48
Czystość krwi : czysta
Skąd : Bakewell, Derbyshire

http://niedorzeczna.tumblr.com/

Powrót do góry Go down

alpha_bet_a Empty Re: alpha_bet_a

Pisanie by Kurt Lyson Sro 11 Sty - 12:48

raz?
Kurt Lyson
Kurt Lyson
Uczeń

Liczba postów : 18
Czystość krwi : 3/4
Skąd : Londyn

Powrót do góry Go down

alpha_bet_a Empty Re: alpha_bet_a

Pisanie by Sarah Whitness Sro 11 Sty - 21:41

Byli znajomi ze szkoły, od czasu do czasu spotykający się na niezobowiązujących, zwyczajnych, krótkich lub też nie rozmowach?
Sarah Whitness
Sarah Whitness
Dorosły

Liczba postów : 95
Czystość krwi : 3/4
Skąd : Londyn

Powrót do góry Go down

alpha_bet_a Empty Re: alpha_bet_a

Pisanie by Tony Rutherford Czw 12 Sty - 20:52

Kurt, chętnie.
Sarah, pozwól, że przyjrzę się Twojej grze, nim zdecyduję.
Quinn, powiem szczerze, że swoją wiedzę czerpałem tylko z profilu - brak czasu nieco mnie ogranicza, a szpiegowanie wydało mi się bardziej pejoratywne (w sensie postaci Tony'ego), niż po Twoim wytłumaczeniu. Dlatego też niech teraz zostanie to niewyjaśnione, kiedy będziemy mieli chwilę, możemy się nad tym zastanowić.
Tony Rutherford
Tony Rutherford
Uczeń

Liczba postów : 68
Czystość krwi : półkrwi
Skąd : Londyn

Powrót do góry Go down

alpha_bet_a Empty Re: alpha_bet_a

Pisanie by Harleen Styles Pią 13 Sty - 21:31

skoro nie wiesz o co chodzi to sie nie dogadamy
Harleen Styles
Harleen Styles
Uczeń

Liczba postów : 17
Skąd : Dover

Powrót do góry Go down

alpha_bet_a Empty Re: alpha_bet_a

Pisanie by Shira Abshire Pon 2 Kwi - 16:52

3 połączone z 4 przechodzące przez 2 z domieszką 5.
Shira Abshire
Shira Abshire
Uczeń

Liczba postów : 160
Czystość krwi : Mugolska
Skąd : Dublin, Irlandia

Powrót do góry Go down

alpha_bet_a Empty Re: alpha_bet_a

Pisanie by Lily Grey Pią 6 Kwi - 13:12

Coś dla Lily się znajdzie?
Lily Grey
Lily Grey
Uczeń

Liczba postów : 275
Czystość krwi : ¾
Skąd : Aberdeen, Szkocja

http://www.recenzjeharukakaga.blogspot.com

Powrót do góry Go down

alpha_bet_a Empty Re: alpha_bet_a

Pisanie by Tony Rutherford Pią 6 Kwi - 13:21

Wszelkim niesprecyzowanym propozycjom oraz zwykłym znajomym podziękuję, nie potrzeba poszukiwań do kojarzenia kogoś z korytarza.

myślę, że gra może to rozstrzygnąć, jeśli nie potrafisz tego sprecyzować.
Tony Rutherford
Tony Rutherford
Uczeń

Liczba postów : 68
Czystość krwi : półkrwi
Skąd : Londyn

Powrót do góry Go down

alpha_bet_a Empty Re: alpha_bet_a

Pisanie by Josh Kaltmann Pią 6 Lip - 13:43

raz?
Josh Kaltmann
Josh Kaltmann
Uczeń

Liczba postów : 88
Czystość krwi : Czysta
Skąd : Aberdeen

Powrót do góry Go down

alpha_bet_a Empty Re: alpha_bet_a

Pisanie by Marilyn Langdon Pią 6 Lip - 13:45

Trzy? Tony pomoże Mary w pod szlifowaniu jej tego języka piękna?
Marilyn Langdon
Marilyn Langdon
Roszpunka

Liczba postów : 306
Czystość krwi : Brudna w 75%
Skąd : Limerick, Irlandia

http://czekajowo.blogspot.com/

Powrót do góry Go down

alpha_bet_a Empty Re: alpha_bet_a

Pisanie by Tony Rutherford Pon 9 Lip - 22:53

Josh, bardzo tak.
Marilyn, możemy zobaczyć, co z tego wyniknie.
Tony Rutherford
Tony Rutherford
Uczeń

Liczba postów : 68
Czystość krwi : półkrwi
Skąd : Londyn

Powrót do góry Go down

alpha_bet_a Empty Re: alpha_bet_a

Pisanie by Josh Kaltmann Pon 23 Lip - 12:18

W takim razie dopisuję u siebie również
Josh Kaltmann
Josh Kaltmann
Uczeń

Liczba postów : 88
Czystość krwi : Czysta
Skąd : Aberdeen

Powrót do góry Go down

alpha_bet_a Empty Re: alpha_bet_a

Pisanie by Olivia Cassidy Lawrence Nie 4 Lis - 22:39

Jak myślisz czy Olivia nadałaby się do któregoś podpunktu? Oczywiście, jeżeli nadal szukasz, bo widzę, że Twój temat miał wzięcie.
"Dziewczę bez szerokiego grona przyjaciół, raczej zamkniętego niż otwartego (...)" A może? Kto wie? Myślę, że Olivia odnalazłaby się chociaż w tym jednym, konkretnym zdaniu. Jeśli sądzisz inaczej, nie szkodzi. W zgodzie z naturą "Ice" nie chcę nikomu czegokolwiek narzucać.
Olivia Cassidy Lawrence
Olivia Cassidy Lawrence
Uczeń

Liczba postów : 53
Czystość krwi : Czysta
Skąd : Lancaster

Powrót do góry Go down

alpha_bet_a Empty Re: alpha_bet_a

Pisanie by Aileen Marshwall Nie 25 Lis - 2:17

Mógłbyś uczyć Aileen francuskiego, zwłaszcza że Aileen kocha kuchnię francuską. Mógłbyś też wsłuchiwać się z nią w ciszę...a gra mogłaby pokazać o wiele więcej.
Aileen Marshwall
Aileen Marshwall
Uczeń

Liczba postów : 37
Czystość krwi : Czysta
Skąd : Aberdeen, Szkocja

Powrót do góry Go down

alpha_bet_a Empty Re: alpha_bet_a

Pisanie by Tony Rutherford Nie 25 Lis - 2:32

mogę wiele.
Tony Rutherford
Tony Rutherford
Uczeń

Liczba postów : 68
Czystość krwi : półkrwi
Skąd : Londyn

Powrót do góry Go down

alpha_bet_a Empty Re: alpha_bet_a

Pisanie by Aileen Marshwall Nie 25 Lis - 2:43

A kiedy możemy to przetestować w grze?
Aileen Marshwall
Aileen Marshwall
Uczeń

Liczba postów : 37
Czystość krwi : Czysta
Skąd : Aberdeen, Szkocja

Powrót do góry Go down

alpha_bet_a Empty Re: alpha_bet_a

Pisanie by Tony Rutherford Pią 30 Lis - 1:38

dam znać.
Tony Rutherford
Tony Rutherford
Uczeń

Liczba postów : 68
Czystość krwi : półkrwi
Skąd : Londyn

Powrót do góry Go down

alpha_bet_a Empty Re: alpha_bet_a

Pisanie by Josh Kaltmann Nie 2 Gru - 22:04

chyba się przyjaźnimy
Josh Kaltmann
Josh Kaltmann
Uczeń

Liczba postów : 88
Czystość krwi : Czysta
Skąd : Aberdeen

Powrót do góry Go down

alpha_bet_a Empty Re: alpha_bet_a

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Strona 1 z 2 1, 2  Next

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach