Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

"El" szuka!!!

5 posters

Go down

"El" szuka!!! Empty "El" szuka!!!

Pisanie by Elodie Larousse Sob 12 Lis - 2:12

Witam moich drogich towarzyszy gry i pozostałych : ) wyrażę się jasno - poszukuję kilku,kilkunastu osób spowinowaconych z Elodie. Podkreślę, że potrzebuję jednej przyjaciółki (krew czysta lub 3/4, dom nieważny), bo przyjaciela już mam. Znajomych... no w sumie też potrzebuję. Takich do wspólnych imprez, pogawędek itp. ... mam nadzieję, że wiecie, co mam na myśli. Wielbiciele mile widziani, oczywiście : ) Nie może też zabraknąć kilku wrogów, a powody do nienawiści możemy wyjaśnić sobie pod tym tematem, jak również historie przyjaźni, znajomości itd., itp. . Podkreślę również, że proszę od razu o propozycję ! : )

PS. Radzę zapoznać się z kartą Elodie ! ! !

Przyjaciele:
Bastian Mantez (S) <Bestia>
Kaoru Bass (R)
[zamknięte]

Znajomi:
Adele Winters (R)
Bunny Breckenridge (S) <fake.friends>


Ostatnio zmieniony przez Elodie Larousse dnia Sob 12 Lis - 13:06, w całości zmieniany 4 razy
Elodie Larousse
Elodie Larousse
Uczeń

Liczba postów : 86
Czystość krwi : 3/4
Skąd : Anglia, Nottingham

Powrót do góry Go down

"El" szuka!!! Empty Re: "El" szuka!!!

Pisanie by Kaoru Bass Sob 12 Lis - 10:36

Hej mogę być przyjaciółką jak chcesz. Mam czystą krew obie jesteśmy bogate, więc może nasi rodzice się znali i dlatego my też w dzieciństwie i poszłyśmy razem do szkoły tylko trafiłyśmy do innych domów? Moja matka była śmierciożercą, więc np mogła znać twojego ojca. Co ty na to?
Kaoru Bass
Kaoru Bass
Uczeń

Liczba postów : 15
Czystość krwi : czysta
Skąd : Londyn

https://www.facebook.com/olga2468

Powrót do góry Go down

"El" szuka!!! Empty Re: "El" szuka!!!

Pisanie by Elodie Larousse Sob 12 Lis - 11:46

bardzo mi się to podoba, Kaoru : ) jesteś bardzo pomysłowa!
już wpisuję : )
Elodie Larousse
Elodie Larousse
Uczeń

Liczba postów : 86
Czystość krwi : 3/4
Skąd : Anglia, Nottingham

Powrót do góry Go down

"El" szuka!!! Empty Re: "El" szuka!!!

Pisanie by Bunny Breckenridge Sob 12 Lis - 12:56

Hmmm... Zaproponuję Ci wrogów lub fake friends. Ogólnie jedno i drugie sprowadza się do dawnej przyjaźni dziewcząt. Są w tym samym domu, na tym samym roku, mogły się poznać już w pociągu do Hogwartu. Może nawet byłaby to ich pierwsza zawarta znajomość! Obie czułyby sie jakoś zobowiązane do pilnowania siebe nawzajem, ale wraz z biegiem czasu ich relacje zaczęły się psuć. I nastąpił przełomowy moment, kiedy to pokłóciły się o coś ostro, nie wiem - o jakąś rozpuszczoną informację, o rzekomą zdradę przyjaźni, o chłopaka może? I tutaj te dwie opcje:
a) Od tamtego czasu nie darzą się sympatią. Obrzucają sie obelgami, rzadziej zaklęciami, no bo to dziewczynki są jednak, nie wiem, knują intrygi, podkładają sobie świnie, wieszają psy, nasyłają na siebie Irytka, wkręcają w jakieś interesy itp. Krzywo sie patrzą na siebie, często kłócą, o ile w ogóle się odzywają do siebie.
b) Obrażały sie dość długo na siebie, aż w końcu postanowiły się pogodzić. Opcja dalszego przyjaźnienia się była... hmm, przez obie z dziewcząt postrzegana niechętnie. Obie nie bardzo miały ochotę, ale no, towarzystwo uznało, że dalej są przyjaciółkami, a żeby nie stracić znajomych i nie rozbić jakiejś tam paczki, czy czegoś w tym rodzaju, udawały, że się przyjaźnią. Przyjacielskie uściski, buziaki w policzek, żartowanie, pogodne gadanie - czysty fałsz, udawanie - tylko w towarzystwie. Na osobności jest dokładnie tak samo jak we wcześniejszym podpunkcie.

Która opcja bardziej Ci pasuje - tę wypierz! A jeśli nie podoba Ci isę żadna z powyższych, to chyba zostają zwykłe znajome z domu :3
Bunny Breckenridge
Bunny Breckenridge
Dama dworu

Liczba postów : 29
Czystość krwi : 3/4
Skąd : Londyn

Powrót do góry Go down

"El" szuka!!! Empty Re: "El" szuka!!!

Pisanie by Elodie Larousse Sob 12 Lis - 13:04

a więc wybieram... <fanfary, bębenki i ogólny wiwat> opcję B! tylko chciałam zaznaczyć, że ty jesteś w szóstej, a Elodie w piątej... o ile się nie mylę : ) ale niech będzie ten fake friends : )
Elodie Larousse
Elodie Larousse
Uczeń

Liczba postów : 86
Czystość krwi : 3/4
Skąd : Anglia, Nottingham

Powrót do góry Go down

"El" szuka!!! Empty Re: "El" szuka!!!

Pisanie by Bunny Breckenridge Sob 12 Lis - 13:08

Ojezu, to już roczek minął x_x jak to szybko się dzieje xDD
Bunny Breckenridge
Bunny Breckenridge
Dama dworu

Liczba postów : 29
Czystość krwi : 3/4
Skąd : Londyn

Powrót do góry Go down

"El" szuka!!! Empty Re: "El" szuka!!!

Pisanie by Elodie Larousse Nie 13 Lis - 14:53

no dokładnie, Bunny : (
Elodie Larousse
Elodie Larousse
Uczeń

Liczba postów : 86
Czystość krwi : 3/4
Skąd : Anglia, Nottingham

Powrót do góry Go down

"El" szuka!!! Empty Re: "El" szuka!!!

Pisanie by Keith Parker Nie 5 Lut - 14:58

Dobrzy znajomi?
Keith Parker
Keith Parker
Uczeń

Liczba postów : 45
Czystość krwi : czysta
Skąd : Londyn

Powrót do góry Go down

"El" szuka!!! Empty Re: "El" szuka!!!

Pisanie by Gwendolyn Brennan Wto 21 Lut - 0:03

Gwen bardzo chce znać Elodie! Jest złośliwa, a ona lubi takie dziewczyny! Wyczytałam tez, ze niezbyt paja entuzjazmem do mugolaków, więc może El dołączy do Stowarzyszenia Kryształowych Czarodziei?
Gwendolyn Brennan
Gwendolyn Brennan
Prefekt

Liczba postów : 49
Czystość krwi : 3/4
Skąd : Galway, Irlandia

Powrót do góry Go down

"El" szuka!!! Empty Re: "El" szuka!!!

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach