I'm searching ...

Strona 1 z 2 1, 2  Next

Go down

I'm searching ...

Pisanie by Lucas Sprouse on Pon 27 Wrz - 13:24

W życiu realnym, każdy człowiek napotyka na swojej drodze osoby, które w jakiś sposób na niego oddziałują. Ten wpływ może być pozytywny lub negatywny, czasem pozornie wydawać nam się może, że zwykła rozmowa do niczego nie prowadzi. A jednak, człowiek uczy się przez całe życie.
Poszukuję osób do banalnych oraz oryginalnych relacji, jakie mogą się wywiązać ze znajomości z Lucasem. Karta postaci (link) jest jedynie wskazówką, ponieważ była tworzona ponad rok temu. Prosiłbym o zgłaszanie się do poszczególnych punktów lub wychodzeniu z jakąś propozycją ze swojej strony – jestem otwarty na wszelkiego rodzaju konszachty.

§ 1. „Najlepszym przyjacielem jest ten, kto nie pytając o powód smutku, potrafi sprawić, że znów wraca radość.” – grupa zamknięta, do której można trafić po rozegraniu co najmniej jednej rozgrywki. Nie poszukuję kolejnej osoby, jaka zniknie w przeciągu kilku tygodni i stwierdzi, że gra konkretną postacią już ją nie interesuje. Dlatego, jeśli masz dobry pomysł i powód, prześlij mi prywatną wiadomość.
ͽ Gwen Griffin [absolwentka Huffelpuffu, która zna go lepiej niż on sam]
ͽ Wilhelm Hathaway [absolwent Huffelpuffu, którego traktuje jak brata]
ͽ Lillee Nilsen [uczennica Gryffindoru, która już od początku wpadła mu w oko, ale z czasem stała się dobrą przyjaciółką]

§ 2. „Mężczyznę można wykastrować jednym zdaniem: Wolę, abyś był moim przyjacielem niż kochankiem.” – czyli wszelkiej maści negatywne wątki miłosne z udziałem dziewcząt. Przychodzą mi do głowy nieudane związki, krótkie zauroczenia ze strony Lucasa czy pseudomiłostki wakacyjne. Poszukuję przedstawicielek płci pięknej, które mają jakieś pretensje do byłego Krukona czy on ma do nich, z powodu nieprzyjemnego zakończenia.
ͽ Lorelle Blackwell [uczennica Huffelpuffu, z którą znajomość zacieśniła się pod koniec jego przygody z Hogwartem; rozstanie nastąpiło z powodu licznych kłótni oraz różnicy między ich statusami majątkowymi]
ͽ Zoe Titely [uczennica Gryffindoru, z którą połączyło go burzliwe uczucie w VI klasie; jej natarczywość była jednak zbyt … natarczywa]
ͽ Leanne Macpherson [uczennica Gryffindoru, z którą łączyły go całkiem ciepłe stosunki aż do momentu, kiedy jego zbyt widoczne zaangażowanie odstraszyło dziewczę]

§ 3. „Nie mów nic. Kocha się za nic. Nie istnieje żaden powód do miłości.” – miejsce dla jednej dziewczyny, która będzie w stanie zauroczyć swoją osobą Lucasa. Oczywiście, mogą się już znać, jednak nie jest to wymóg konieczny.
W O L N E !

§ 4. „Boże, daj mi samotność, bo nienawidzę ludzi.” – wąskie, ale jakże wzajemne koło wrogości. Powody mogą być dość prozaiczne, jak bardzo niski status społeczny Lucasa oraz zła sytuacja finansowa jego rodziny, uderzenie tłuczkiem podczas meczu, lepsza ocena z Historii Magii, poderwanie nie tej dziewczyny, etc.
ͽ Victor Hawson [absolwent Slytherinu, który aż nadto kpił i wyszydzał jego rodzinę]
ͽ Ian Coleman [absolwent Ravenclawu, który ośmielił się podrywać Lorelle kiedy była jeszcze jego dziewczyną]
ͽ Gillian Northman [uczennica Ravenclawu, z którą kłócił się z niezrozumiałych dla niego powodów; zagorzała feministka nie zamierza ani na krok mu odpuścić]
ͽ Magdalen A’court [uczennica Gryffindoru, która uważa się za pannę z czystego rodu i docina Lucasowi nawet w Trzech Miotłach]
ͽ Gabriel Smith [uczeń Gryffindoru, który gardzi Lucasem ze względu na niski status majątkowy i "brudną" krew]

§ 5. „Pory roku przemijają, ludzie przemijają.” – ogromna grupa ludzi, z którymi Lucas miał styczność w ciągu całego swojego życia. Udzielanie korepetycji, niezobowiązujące rozmowy, przesiadywanie w bibliotece, wspólne imprezowanie, przyjacielskie bójki, etc.
ͽ Julian Barclay [absolwent Gryffindoru, z którym znał się od początku nauki;
ͽ Clayton Darcy [absolwent Gryffindoru, który był kompanem do skopania tyłków wywyższającym się oślizgłym]
ͽ Dalilah Keates [absolwentka Raveclawu, z którą nie raz przesiadywał w pokoju wspólnym Krukonów]
ͽ Olivier Regerson [uczeń Huffelpuffu, z którym od czasu do czasu wymieniał kilka słów]
ͽ Nadine Mistel [uczennica Gryffindoru, z którą przesiadywał godzinami w bibliotece]
ͽ Eve Evans [uczennica Hyffelpuffu, przez którą spóźniał się na zajęcia]
ͽ Evelyn Ipsher [uczennica Ravenclawu, z którą rozmawiał głównie w pokoju wspólnym]
ͽ Daniel Coldbreath [uczeń Slytherinu, który zna wiele ciekawych informacji na temat magicznych stworzeń i zaklęć]
ͽ Bastian Mantez [uczeń Slytherinu, który ma problemy z Eliksirami i OPCM]
ͽ Rose Bradford [uczennica Gryffindoru, która mimo bystrości jest niezwykłą wręcz sklerotyczką; Lucas nie raz był dla niej ostatnią deską ratunku do zaliczeń przedmiotów]
ͽ Petrus Castus [absolwent Ravenclawu, z którym był w drużynie Quiddicha; wciąż utrzymują kontakt]
ͽ Miyu Earlson [uczennica Ravenclawu, z którą kojarzy mu się przyznanie do gwałtu i zakłopotanie]
ͽ Sarah Whitness [absolwentka Huffelpuffu, która opiekuje się hipogryfami i jednorożcami]
ͽ Nate Monteith [uczeń Huffelpuffu, którego podszkolił w zakresie gry w quiddicha i popchnął w stronę drużyny Puchonów]
ͽ Audrey Hope [uczennica Gryffindoru, z którą może przegadać nudne i niezbyt tłumne wieczory w Trzech Miotłach]
ͽ Colette Venors [uczennica Ravenclawu, z którą dzieli zamiłowanie do zwierząt, książek i quiddicha]
ͽ Shira Abshire [uczennica Ravenclawu, którą zna jeszcze za czasów szkolnych i czasem pomaga jej w nauce oraz próbuje odciągnąć ją od Gabriela Smitha]

§ 6. „Jeśli kocham, to muszę pogodzić się z tym, że ma inną.” – ciche wielbicielki Lucasa, które przyznają się do tego bądź nie. Senne marzenia, zapieranie oddechu w piersi na jego widok, mdlenia, obsesja, wysyłanie 20 listów miłosnych dziennie, etc.
ͽ Sileas MacCailin [uczennica Gryffindoru, której Lucas praktycznie nie zna]
ͽ Adrianne Lawson [uczennica Slytherinu, o której uczuciu się dowiedział i zbojkotował, nie wiedząc o prawdziwości tej plotki]
ͽ Cassidie Rayon [uczennica Huffelpuffu, której pomagał za czasów szkolnych w eliksirach i po dwóch latach znów na siebie wpadli]
ͽ Marilyn Langdon [uczennica Slytherinu, która woli onieśmielona słuchać jego głosu niż siedzieć nad książkami]

§ 7. Inne relacje, nie nadające się do wcześniejszych punktów. Czyli inwencje twórcze.
ͽ Scarlett Whitehall [absolwentka Ravenclawu, która zgodziła się wynająć z nim mieszkanie na spółę; coś niezdefiniowanego]
ͽ Reinhard [mężczyzna nieznany Lukowi, który napadł go, pokiereszował, groził i wyczyścił część pamięci ze spotkania]

Ostatnio zmieniony przez Lucas Sprouse dnia Nie 16 Gru - 20:25, w całości zmieniany 21 razy
Lucas Sprouse
Dorosły

Liczba postów : 380
Czystość krwi : Półkrwi

Powrót do góry Go down

Re: I'm searching ...

Pisanie by Lucas Sprouse on Wto 12 Lip - 10:57

Odświeżone. Zapraszam!
Lucas Sprouse
Dorosły

Powrót do góry Go down

Pisanie by Scarlett Whitehall on Wto 12 Lip - 16:55

dwójeczka! <3
Scarlett Whitehall
Dorosły

Liczba postów : 105
Czystość krwi : mugolska

Powrót do góry Go down

Pisanie by Lucas Sprouse on Wto 11 Paź - 20:15

Tak. Lucek nadal czeka na świeże propozycje!
Lucas Sprouse
Dorosły

Powrót do góry Go down

Pisanie by Lucas Sprouse on Pon 14 Lis - 19:25

Lucek pracuje w Hogsmeade, więc nadal może utrzymywać kontakt z uczniami Dodatkowo może pomóc w nauce!
Zapraszam, zapraszam.
Lucas Sprouse
Dorosły

Powrót do góry Go down

Pisanie by Bastian Mantez on Pon 14 Lis - 19:27

Może by tak korki z uczniem? Mogłoby to być początkiem przyjaźni, o!
Bastian Mantez
Uczeń

Liczba postów : 85
Czystość krwi : 3/4

Powrót do góry Go down

Pisanie by Lucas Sprouse on Pon 14 Lis - 19:39

Jak dla mnie nie ma najmniejszego problemu Proponuję uzgodnić przez pw szczegóły - chyba, że masz już coś gotowego?
Lucas Sprouse
Dorosły

Powrót do góry Go down

Pisanie by Bastian Mantez on Pon 14 Lis - 21:09

Hmmm...Bast ma małe problemy z OPCM, więc mogliby korespondować przez sowę, umawiać się w Hogsmeade na lekcje, a przy okazji, zaczęliby się przyjaźnić, tylko Luc musi umieć "przytemperować" Ślizgona
Bastian Mantez
Uczeń

Powrót do góry Go down

Pisanie by Lucas Sprouse on Pon 14 Lis - 23:28

Jak na razie wstawiłbym, że są znajomymi - być może w przyszłości się to rozwinie jakoś. Chętny do rozpoczęcia pisania jakoś na dniach?
Lucas Sprouse
Dorosły

Powrót do góry Go down

Pisanie by Bastian Mantez on Wto 15 Lis - 15:17

Możemy popisać w sobotę, bo teraz mam praktyki i nie dam rady wejść.
Bastian Mantez
Uczeń

Powrót do góry Go down

Pisanie by Lucas Sprouse on Wto 15 Lis - 22:54

Problemu dla mnie nie ma. Podeślij tylko linka z lokacją jak już napiszesz posta
Lucas Sprouse
Dorosły

Powrót do góry Go down

Pisanie by Bastian Mantez on Sro 16 Lis - 15:43

Bastian Mantez
Uczeń

Powrót do góry Go down

Pisanie by Gillian Northman on Pią 23 Gru - 1:09

Możemy się nie lubić
Gillian Northman
Dorosły

Liczba postów : 115

Powrót do góry Go down

Pisanie by Lucas Sprouse on Pią 23 Gru - 10:15

Z powodu tego, że Lucas jest facetem?
Dla pewności jednak spytam, jaką byś przyczynę widziała nielubienia.
Lucas Sprouse
Dorosły

Powrót do góry Go down

Pisanie by Gillian Northman on Pią 23 Gru - 14:35

Jak dla mnie to wystarczy
Gillian Northman
Dorosły

Liczba postów : 115

Powrót do góry Go down

Pisanie by Lucas Sprouse on Pią 23 Gru - 14:41

Wpisana.
Lucas Sprouse
Dorosły

Powrót do góry Go down

Pisanie by Magdalen A'court on Nie 8 Sty - 17:05

Coś na mój temat?
Magdalen A'court
Uczeń

Liczba postów : 61
Czystość krwi : 1/4

Powrót do góry Go down

Pisanie by Lucas Sprouse on Nie 8 Sty - 18:08

Proszę gotową propozycję relacji
Lucas Sprouse
Dorosły

Powrót do góry Go down

Pisanie by Magdalen A'court on Nie 8 Sty - 18:10

A nie mam!
Można by zrobić skomplikowaną relację "kto się czubi ten się lubi", czyli dogryzają sobie w każdy możliwy sposób, a jednak lubią swoje towarzystwo.

To chyba najbardziej uniwersalny sposób, nic innego nie wymyślę.
Magdalen A'court
Uczeń

Liczba postów : 61
Czystość krwi : 1/4

Powrót do góry Go down

Pisanie by Lucas Sprouse on Wto 10 Sty - 21:33

Odświeżone.
Lucas Sprouse
Dorosły

Powrót do góry Go down

Pisanie by Sarah Whitness on Sro 11 Sty - 21:45

Tak jeżdżę po relacjach, to i Ciebie nie opuszczę.
Co proponujesz, dla pasjonatki opiekującej się magicznymi stworzeniami, jednak cichej, zamkniętej w sobie, chłodnej, o przeciętnej urodzie i nie zamiłowaniu do makijażu?
Sama mam kilka pomysłów, jednak nie jestem ich pewna więc może ty coś wybierz?
Sarah Whitness
Dorosły

Liczba postów : 95

Powrót do góry Go down

Pisanie by Lucas Sprouse on Sro 11 Sty - 21:48

Prosiłbym o zgłaszanie się do poszczególnych punktów lub wychodzeniu z jakąś propozycją ze swojej strony – jestem otwarty na wszelkiego rodzaju konszachty.
Z chęcią przeczytam Twoje propozycje
Lucas Sprouse
Dorosły

Powrót do góry Go down

Pisanie by Sarah Whitness on Czw 12 Sty - 18:32

Nie doczytałam

Tak czytam twój charakter, i przyznam że nasunęła mi się pewna relacja. Piszesz, że Lucas jest skryty, trochę melancholijny, a przy tym odpowiedzialny i żywiołowy. Podobnie jak Sarah, tylko że Ona jest bardziej skryta. Wiem, błądzę w kółko ale przechodzę do setna (ah, ten szpan znajomością cudzą Kp..)

Sarah mogłaby być zafascynowana Lucasem, jak i z wzajemnością. Że jest taki ambitny, pracowity i (być może, tak wywnioskowałam) łatwo się nie poddaje. A przecież jest biedny(nie, nie docinałaby mu w żaden sposób, ani tego nie wypominała) A On mógłby być..a nie, przeczytaj sobie moją KP.
Ich relacja byłaby skomplikowana, Ona by go nie kokietowała w żaden sposób, on również mógłby tego nie robić. Mogliby spotykać się z innymi osobami, jednak oboje mogliby czuć do siebie z tego powodu cichy żal. I coś by ich do siebie ciągnęło, jednak minęłaby długa droga, zanim by to sobie wyznali.

Oczywiście zupełnie nie wiem jak ty piszesz, więc żeby wdrążyć coś takiego w życie, trzeba najpierw sprawdzić jakby nam się ze sobą pisało.
Sarah Whitness
Dorosły

Powrót do góry Go down

Pisanie by Lucas Sprouse on Czw 12 Sty - 18:53

A przecież jest biedny(nie, nie docinałaby mu w żaden sposób, ani tego nie wypominała) A On mógłby być..a nie, przeczytaj sobie moją KP.
Mam nadzieję, że urwanie w połowie zdania oraz ogólna niezrozumiałość tego zdania (zdań?) była jednorazowa i w następnym poście napiszesz mi, o co Tobie właściwie chodziło. Twoją KP przeczytałem i oczekuję posta akceptującego od administracji.
Nie podoba mi się kwestia, że mogą się spotykać z kimś innym i mieć gdzieś głęboko żal z tego powodu. Bardziej poszedłby w kwestię flirtu-zauroczenia, które z czasem może minąć. Oczywiście to negatywny scenariusz, jeśli nie pisałoby nam się zbyt dobrze. To jednak wiązałoby się oczywiście z "kokietowaniem" - przynajmniej w widocznym stopniu ze strony Sarah, aby Lucas zwrócił na nią większą uwagę.
Lucas Sprouse
Dorosły

Powrót do góry Go down

Pisanie by Sarah Whitness on Czw 12 Sty - 19:01

U..zeżarło mi. Głupi Word.

Chodziło mi o to, że Sarah jest cichą i zamknięta w sobie dziewczyną, co skutecznie utrudniałoby jej kokietowanie Lucasa, z tego właśnie względu. Dlatego moim zdaniem, ich relacja mogłaby być taka niezwykła i nie oklepana. To nie byłby prosty flirt. Nie lubię flirtów, flirt kojarzy mi się z uwiedzeniem a to do Sary nie pasuje. To byłoby głębsze uczucie, które powoli by się w nich rozwijało i zawładnęło nimi na dobre, po jakimś czasie.

Więc jeżeli by się okazało, że nie pisze nam się zbyt dobrze, to proponowałabym znajomych. Ich znajomość, polegałaby na tym że Lucas od czasu do czasu mógłby jej pomóc, z opieką nad jakimś stworzeniem. Mimo że wychowywał się na farmie, i nie miał doświadczenia chyba zbyt wielkiego z magicznymi zwierzętami, ale z zwierzętami miał, więc jakaś pomoc by była.

Ale podkreślam opcja b, to bardziej mroczniejszy scenariusz.
Sarah Whitness
Dorosły

Powrót do góry Go down

Pisanie by Sponsored content

Sponsored content

Powrót do góry Go down

Strona 1 z 2 1, 2  Next

Powrót do góry