Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Bo ja też szukam!

3 posters

Go down

Bo ja też szukam! Empty Bo ja też szukam!

Pisanie by Frank Darkwood Nie 17 Mar - 21:49

No więc u mnie to jest tak że po prostu szukam kogoś żeby nie czuć się samotnym. Jakiegoś przyjaciela/przyjaciółki , zawsze też chętnie widziani są zwykli znajomi do porozmawiania. Jeśli ktoś będzie miał taki przebłysk to w porywie może się szarpnąć na jakiś wątek naszpikowany delikatnie miłością tą pojmowaną luźno czyli po prostu romans bez większych zobowiązań czy uczucie na całe życie. No i oczywiście z niecierpliwością czekam na coś, co wymyślisz właśnie Ty który to czytasz!


Aggie Blackbourne
No więc jak można się przez sześć lat chodzenia razem na wszystkie zajęcia i mieszkania w jednym domu nie zaprzyjaźnić? Dodatkowo są prefektami, a ponieważ są z jednego rocznika wspólne patrole dodatkowo sprzyjały ich wzajemnemu integrowaniu się. Frank przekonał się nie raz że na swojej Aggie może polegać dlatego dba o ich relację jak tylko może najlepiej.
Frank Darkwood
Frank Darkwood
Prefekt

Liczba postów : 25
Czystość krwi : Czysta
Skąd : Liverpool

Powrót do góry Go down

Bo ja też szukam! Empty Re: Bo ja też szukam!

Pisanie by Adele Winters Pon 1 Kwi - 12:38

W sumie to widzę tutaj Adele. Myślę, że mogliby być dobrym materiałem na przyjaciół, nie byłoby między nimi zgrzytów. Są prefektami innych domów, więc częstotliwość ich spotkań będzie dość ograniczona, ale to właśnie może być motywacją do "kombinowania" jakby tu uszczknąć trochę czasu.
Adele Winters
Adele Winters
Uczeń

Liczba postów : 55
Czystość krwi : czysta
Skąd : Londyn

Powrót do góry Go down

Bo ja też szukam! Empty Re: Bo ja też szukam!

Pisanie by Frank Darkwood Pon 1 Kwi - 17:05

Myślę że to dobry pomysł o ile w ogóle na tym forum jeszcze ktoś będzie miał zamiar grać
Frank Darkwood
Frank Darkwood
Prefekt

Liczba postów : 25
Czystość krwi : Czysta
Skąd : Liverpool

Powrót do góry Go down

Bo ja też szukam! Empty Re: Bo ja też szukam!

Pisanie by Elizabeth Holmes Pon 1 Kwi - 20:25

Sama nie wiem co pasowałoby do Elizabeth.
Jakiś pomysł?
Elizabeth Holmes
Elizabeth Holmes
Uczeń

Liczba postów : 30
Czystość krwi : 3/4
Skąd : Londyn

Powrót do góry Go down

Bo ja też szukam! Empty Re: Bo ja też szukam!

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach