Come together!

Go down

Come together!

Pisanie by Laurie Cathcart on Sob 1 Wrz - 12:04

Szukam. Wszystkich szukam. Począwszy od zwykłych znajomości na poziomie koleżeństwa, przez szalone przyjaźnie, zaciekłe wrogości i kwitnącą miłość do... no właśnie, do czego tylko dusza zapragnie i co jest w stanie wytworzyć wyobraźnia. Jeżeli nie chcecie precyzować teraz, zacznijcie grę. Ja się do absolutnie wszystkiego chętnie przyłączę. :>

Poza tym, co jest w karcie, o Laurie można powiedzieć, że:
- jest fanką Wędrowców z Wigtown;
- prawie codziennie czy rano, czy wieczorem wyrywa się z zamku na wędrówkę po błoniach;
- uwielbia piwo kremowe;
- interesują ją i chłopcy, i dziewczyny, chociaż tym nie chwali się na prawo i lewo.

Shirley Collins:

Przyjaciółki połączone optymizmem, wolą przygody i podobnym umysłem. Roześmiane, wspólnie odkrywają zakamarki zamku, nie licząc się z konsekwencjami i groźnymi spojrzeniami szkolnych prefektów. Psocą, psują i śmieją się w głos, biegiem przemierzając kolejne korytarze czy zielone błonia Hogwartu - niezależnie od pory dnia i roku.

Ostatnio zmieniony przez Laurie Cathcart dnia Nie 16 Wrz - 18:32, w całości zmieniany 1 raz
Laurie Cathcart
Uczeń

Liczba postów : 66
Czystość krwi : czysta

Powrót do góry Go down

Re: Come together!

Pisanie by Shirley Collins on Sob 1 Wrz - 12:41

Tak jak ustaliłyśmy na pw, wpisz mnie do przyjaciół i kompanów na dziwne wędrówki :D.
Shirley Collins
Uczeń

Liczba postów : 43
Czystość krwi : półkrwi

http://hogwart.soglam.net/t1929-shirley-collins

Powrót do góry Go down

Pisanie by Audrey Hope on Sob 1 Wrz - 18:34

Ta sama klasa, ten sam dom. Siłą rzeczy muszą się znać.
Przyjaciółki? Laurie mogłaby być jedyną osobą, przed którą Audrey się otworzyła. A że nie znosi kłamstwa, namawiałaby Aud do mówienia prawdy, bo przecież ta jest wyśmienitą aktorką i mówi to, co chce się usłyszeć. Posłuchałaby jej od czasu do czasu, bo Laurie ma dosyć wybuchowy charakter.
Co Ty na to? (:
Audrey Hope
Uczeń

Liczba postów : 50

Powrót do góry Go down

Pisanie by Deria Malsive on Sob 1 Wrz - 18:41

interesują ją i chłopcy, i dziewczyny, chociaż tym nie chwali się na prawo i lewo

Może tutaj, o ile miałabyś ochotę spotykać się z kimś takim jak Deria...
Jest generalnie czuła, miła i wrażliwa, a przy tym kobieca i silna, ale co najmniej... oderwana od rzeczywistości, więc mogłoby Ci to przeszkadzać. To mogłoby być jakieś spontaniczne spotkanie... Deria raczej nieczęsto miewa nastroje na NORMALNE rozmowy, albo szybko ją nudzą, ale w końcu musi pęknąć, bo ma swoje zmartwienia, a z przyjaciółką nie ma od dawna kontaktu. Może gdzieś się spotkają z Laurie? Może porozmawiają sobie szczerze?
Może Laurie zechce jej pokazać świat? Deria siedzi prawie cały czas w zamku, z czego większość czasu w dormitorium...
Pomyśl :). Byłoby mi miło.
Deria Malsive
Uczeń

Liczba postów : 89

Powrót do góry Go down

Pisanie by Blaze Yeats on Sob 1 Wrz - 18:45

Hmmm... Jesteś interesującą osobą - energiczną, pełną życia i wesołą. Macie wiele wspólnego z Blazem. No i jesteście z tego samego domu.

Mogę się zapisać na nieregularne wędrówki po błoniach. Poza tym nasza relacja mogłaby się jakoś rozwinąć - zależnie od tego jak się sesje potoczą :). Co Ty na to? Chyba, że już jakieś koncepcje masz?
Blaze Yeats
Dorosły

Liczba postów : 71

Powrót do góry Go down

Pisanie by Laurie Cathcart on Sob 15 Wrz - 14:07

Audrey, myślę, że faktycznie mogłoby się coś między nimi rozwinąć na zasadach przyjaźni, o ile Laurie faktycznie udało się ją skłonić do odsłonięcia prawdziwej twarzy. Jeśli chcesz coś na ten temat ustalić, to zapraszam jeszcze na priv albo do gry. :>

Co do Blaze'a, to faktycznie wydają się podobni. Nie wiem, co by z tego wynikło, ale możemy sprawdzić. Jeśli nadal chcesz, to możemy gdzieś się "spotkać" w zamku. Pasuje? Wtedy dokładnie opiszemy sobie relacje.
Laurie Cathcart
Uczeń

Powrót do góry Go down

Pisanie by Blaze Yeats on Pon 17 Wrz - 14:13

Super :). Wyślę Ci PW, gdzie moglibyśmy zacząć, to się dogadamy
Blaze Yeats
Dorosły

Liczba postów : 71

Powrót do góry Go down

Pisanie by Leanne Macpherson on Czw 27 Wrz - 0:48

Leanne jest w tej samej klasie i domu. Jeśli chodzi o kontakty międzyludzkie to jest dość trudna, ale może dałoby się coś wymyślić? Negatyw, pozytyw, obojętność, zaciekawienie sobą nawzajem, przyjaźń? Lee jeszcze nie znalazła dla siebie nigdzie miejsca, więc może tu się coś uda..?
Leanne Macpherson
Uczeń

Liczba postów : 75
Czystość krwi : mugolska

Powrót do góry Go down

Pisanie by Laurie Cathcart on Czw 27 Wrz - 11:56

No tak, dzielą ze sobą dormitorium, więc muszą mieć o sobie jakiekolwiek pojęcie. Przejrzałam kartę Lee... Jest skrajnie różna od Laurie. Ma też większość cech, które sprawiają, że Szkotce trudno byłoby się z nią zakolegować. Na pewno Cathcart skrycie zazdrości jej urody, ale też nieco kpi z podejścia do innych, szczególnie chłopców - sama nie znosi bawić się ludźmi i niezwykle ceni stałość w gronie znajomych. Poza tym używki, które uważa za całkowicie zbyteczne, widząc świat jako już wystarczająco barwny i kolorowy, żeby jeszcze go podkręcać.
Trudno jest mi więc powiedzieć, na czym dokładnie mogłoby to stanąć. A jak myślisz Ty? Jakie zdanie o Laurie mogłaby wyrobić sobie Leanne?
Laurie Cathcart
Uczeń

Powrót do góry Go down

Pisanie by Leanne Macpherson on Czw 27 Wrz - 19:19

Myślałam o czymś takim: Dziewczyny są praktycznie przeciwieństwami, z wyglądu, charakteru, podejścia do życia. Ale przeciwieństwa się dopełniają. Leanne na ten moment jest bardzo zepsuta, dlatego mogłaby zacząć otaczać się ludźmi, którzy pomogliby wydobyć z niej te lepsze cechy. Właśnie swoimi przeciwieństwami. Dziewczyny przez sześć lat nauki za sobą nie przepadały - z wiadomych przyczyn. Jednak mogłoby stać się coś takiego, że zechciałyby się lepiej poznać. Odkryłyby, że może obydwie nie są, aż takie złe jak myślały? Lee pewnie nie przestanie kochać używek, ale może wreszcie przed kimś się otworzy i pokaże swoją lepszą twarz?
Leanne Macpherson
Uczeń

Liczba postów : 75
Czystość krwi : mugolska

Powrót do góry Go down

Pisanie by Laurie Cathcart on Czw 27 Wrz - 23:00

Cóż, nie jestem pewna, czy coś z tego wyjdzie, ale spróbować zawsze można :). Zacznijmy gdzieś grę, a prędzej czy później się okaże.
Laurie Cathcart
Uczeń

Powrót do góry Go down

Pisanie by Dwayne Morison on Pią 26 Paź - 11:49

Ja bym tutaj na liście widział również nazwisko Dwayne'a! W końcu grają na tych samych pozycjach w quidicha, siłą rzeczy muszą się dogadywać i być dobrze zgrani podczas meczy. Mogłoby się to również przekładać na ich relacje poza drużynowe, ponieważ czytając Twoją KP widziałbym Dwayne'a jako dodatkową baterię Laurie.
Chłopak uznawany jest ogólnie za szaleńca z powodu swojej beztroski i hedonizmowi, które wręcz od niego tryskają. Mógłby czasem porywać dziewczynę na wędrówki na granice Zakazanego Lasu na przykład.
Z zaznaczeniem, że Laurie będzie dla niego dobrym kumplem.
Dwayne Morison
Uczeń

Liczba postów : 79
Czystość krwi : Mugolska!

Powrót do góry Go down

Pisanie by Laurie Cathcart on Wto 30 Paź - 1:58

Jak najbardziej w to wchodzę! (: Przyznam, że nie do końca jeszcze przeczytałam Twoją kartę, bo zauważyłam ją dopiero przed chwilką (tak samo jak tego posta), ale jutro już będę gotowa do jakiegoś wątku, jeśli tylko byłbyś chętny. Wtedy można by bardziej to rozbudować czy po prostu sprawdzić w praktyce. (; Odezwij się kiedy będziesz chciał.
Laurie Cathcart
Uczeń

Powrót do góry Go down

Pisanie by Dwayne Morison on Wto 30 Paź - 10:37

Oczywiście jestem jak najbardziej chętny i wolny, co ważniejsze poczekam aż stworzysz posta w jakimś miejscu i się przyłączę z jakąś niespodzianką w rękawie.
Dwayne Morison
Uczeń

Liczba postów : 79
Czystość krwi : Mugolska!

Powrót do góry Go down

Pisanie by Sponsored content

Sponsored content

Powrót do góry Go down

Powrót do góry