Sogni d'oro!

Go down

Sogni d'oro!

Pisanie by Laila Desmet on Sob 7 Lip - 11:57

Co trzeba o Laili wiedzieć? Wszystko znajdziecie tutaj. Od razu ostrzegam, relacje lubię tak zagmatwane, jak to tylko jest możliwe, na pewno nie skończę na zwykłych "znajomych". Tekstów typu "co dla mnie" wprost nie znoszę, jeśli nie masz pomysłu powiedz chociaż mniej więcej o co chodzi, a historię już sama jakoś sklecę.

1.Ten jedyny!
Jason Castlereage - jeśli na tym świecie jest chodzący ideał, to jest nim właśnie on. Laila mogłaby całymi godzinami wymieniać jego zalety i dalej byłoby to dla niej mało. Jak nikt potrafi ją rozbawić oraz uspokoić, o wywoływaniu rumieńców nie wspomniawszy.

2.Przyjaciółka na dobre i na złe!
Czyli ktoś, komu nie przeszkadzałaby przesadna troskliwość dziewczyny oraz nieśmiałość w stosunku do innych. Próby dodania Laili odrobiny odwagi i nakłanianie do czegoś szalonego mile widziane.

3.Dręczyciel!
Gabriel Smith - zły, wredny, koszmarny i okrutny, czyli wręcz idealny materiał na dręczyciela.

4.Cała reszta!
Znajomi, nielubiani, przyjaciele, co wam tylko wpadnie do głowy. Im bardziej nietypowe powiązanie tym lepiej.

Ostatnio zmieniony przez Laila Desmet dnia Sob 7 Lip - 16:28, w całości zmieniany 3 razy
Laila Desmet
Uczeń

Liczba postów : 32
Czystość krwi : 1/4

Powrót do góry Go down

Re: Sogni d'oro!

Pisanie by Gabriel Smith on Sob 7 Lip - 14:28

Trójkę, trójkę wybierz Panie!

Zdecydowanie - dręczyciel.
1. Krew.
2. Krew.
3. Krew?
4. Uśmiech, który wkurwia.
5. Naiwna.
6. Męcząca.
7. Tak dla checy.
8. Bo inni ją lubią.
9. Bo nie lubi przemocy.
10. Bo tak.

Pasuje? ;]

PS. 11. Bo mogę.
Gabriel Smith
Uczeń

Liczba postów : 623
Czystość krwi : czysta

Powrót do góry Go down

Pisanie by Laila Desmet on Sob 7 Lip - 14:37

Nawet bardzo ^^
Laila Desmet
Uczeń

Liczba postów : 32
Czystość krwi : 1/4

Powrót do góry Go down

Pisanie by Audrey Hope on Wto 14 Sie - 15:30

Audrey jest nieufna, Laila godna zaufania. Mogłyby być przyjaciółkami! ;3 Audrey próbowałaby dodać jej pewności siebie i namawiałaby do robienia rzeczy, które wydają się być Krukonce czymś szalonym czy nieprzyzwoitym, ale przecież Audrey żyje chwilą. A jako, że jest manipulantką i wspaniałą aktorką, mogłaby uczyć Lailę, jak się przed tym bronić. Zwierzałyby się sobie i tym podobne. Jeśli się zgadzasz, to teraz nie wiem, która kategoria bardziej pasuje - ostatnia, czy druga? (;
Audrey Hope
Uczeń

Liczba postów : 50

Powrót do góry Go down

Pisanie by Liam Peck on Sob 18 Sie - 11:03

Cześć. <: Jam nowy, także chętnie nawiążę znajomości. Poczytałem kartę Laili i doszedłem do wniosku, że muszą znać się z zajęć, których część dzielą (eliksiry, zielarstwo i opcm). W dodatku wydaje się być kimś, kogo Liam z łatwością mógłby polubić. On też trzyma się niedużego grona i może nie mieć zbyt wielu żeńskich znajomych. Laila by się nadawała. Ale jako że lubisz zawiłe relacje chyba trzeba spytać... chcesz coś bardziej pogmatwanego? (; O ile w ogóle byłabyś czymś zainteresowana?
Liam Peck
Uczeń

Liczba postów : 35

Powrót do góry Go down

Pisanie by Sponsored content

Sponsored content

Powrót do góry Go down

Powrót do góry