Kogo zna Eylin :]

Go down

Kogo zna Eylin :]

Pisanie by Eylin Cooper on Sro 7 Mar - 19:25

Mam nadzieję, że pięć postów na razie wystarczy? Jestem w trakcie gry, i nie zamierzam w najbliższym czasie opuścić forum.

Ponieważ jest już ten dział "Szukam", to stwierdziłam, że się tu "zareklamuję".
Nie chcę niczego na razie określać - Kto jest przyjaciółmi, kto wrogami, czy cokolwiek innego.

Tutaj po prostu szukam postaci, które byłyby zainteresowane jakimkolwiek kontaktem z Eylin, zaczęciem rozgrywki. Resztę dobrze by było rozwinąć później, żeby było ciekawiej i żebyśmy zobaczyli, jak się to rozwinie i jakie są te relacje.

1. Dobrze by było, żebyś chociaż pobieżnie przeczytał/a moją kartę postaci - jak odpiszesz w tym temacie, zrobię to samo ; )
2. Jeśli możesz, napisz wstępnie, czy lubisz Eylin, czy raczej nie. Nie szukam tylko pozytywnych relacji, wszystkie są mile widziane.
3. Może umówimy się wtedy, gdzie zaczniemy najpierw grać?

Jeżeli naprawdę nie chcesz czytać tej karty postaci, oto jest Eylin w skrócie:

Gryfonka lubiąca samotność, okazująca szacunek tym, którzy okazują go jej. Nie przejmuje się opinia osób, których nie uważa za wartościowe labo które nic dla niej nie znaczą. Jest indywidualistką, cieszy się, kiedy może posiedzieć na dworze w ciszy. Niekoniecznie sama. Lubi rozmawiać o "nieprzyziemnych" rzeczach, dyskutować.
Kiedy się ja lepiej pozna, wiadomo, że potrafi być sympatyczna, cechuje się jednak sarkazmem. Gotowa pomóc każdemu, kto ma problem. Nie pogardzi też dobrym dowcipem, oczywiście takim, który nie ośmieszy na poważnie innych ludzi. Chyba, że ludzie ci zawinili czymś celowo w przeszłości.
Nie pali, nie pije, nie maluje się.
Rysuje, pisze od czasu do czasu, czyta i robi inne rzeczy. (Patrz: KP)
Szare, duże oczy, brązowe, falowane włosy (rozpuszczone lub kok), zwykle nosi dżinsy i różne bluzki, zależy.

O tu wpisuję:

Przyjaciele/b. dobrzy znajomi od dość dawna:
-Lillee Nilsen
-Melanie Martinez
-Dustin White

No. :]
Eylin Cooper
Uczeń

Liczba postów : 11
Czystość krwi : 3/4

Powrót do góry Go down

Re: Kogo zna Eylin :]

Pisanie by Lily Grey on Sro 28 Mar - 21:37

Może by tak z Lily spróbować się "zakolegować"?
Lily Grey
Uczeń

Liczba postów : 275
Czystość krwi : ¾

http://www.recenzjeharukakaga.blogspot.com

Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics